Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині знищать десятки тисяч пляшок алкоголю

На Рівненщині 43-річного волинянина судили за торгівлю фальсифікованим алкоголем.

Про це повідомили у Рівненській обласній прокуратурі.

У суді було доведено, що чоловік без необхідної ліцензії хотів продати 19 тисяч пляшок горілки і майже 3 тонни інших напоїв у різній тарі. 

При цьому чоловік усвідомлював, що такий товар становить загрозу для життя та здоров’я людей.

Частину сурогатного алкоголю чоловікові вдалось продати, а решту вилучили працівники податкової міліції у ході санкціонованих обшуків складських приміщень, якими користувався «бізнесмен». Орієнтовна вартість вилученого становить понад 1 000 000 гривень.

Висновками експертиз підтверджено підробку і алкоголю, який насправді є спиртовмісною сумішшю, а не горілкою, і  марок акцизного податку.

Вироком суду чоловіка засуджено до 4 років позбавлення волі з встановленням іспитового строку тривалістю 1 рік, а також з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених алкогольних напоїв.

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.