Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині знищили два артилерійських снаряди (ФОТО)

фото - Фейсбук

Піротехніки ДСНС знищили два артилерійських снаряди калібром 76 мм часів Другої світової війни, пише Головне управління ДСНС у Рівненській області.

Групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області було знищено два 76-ти міліметрові артснаряди, один з яких було виявлено поблизу с. Іванівка Сарненського району Урочище "Ольварок". Та ще один 76-ти міліметровий артснаряд було виявлено піротехніками під час додаткового обстеження території.

Головне управління ДСНС України у Рівненській області вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

Читати також