Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині зять вдарив тещу металевим ломом

Фото з відкритих джерел, ілюстративне.

У Здолбунівському районному суд розглядали справу про нанесення легких тілесних ушкоджень жінці. Відомо, що ввечері 5-го грудня біля приватного господарства чоловік умисно наніс тещі удар металевим ломом. У результаті цього в жінки була травмована ліва рука – забої м’яких тканин.

У тексті вироку йдеться, що чоловік передбачав настання суспільно-небезпечних наслідків та усвідомлював суспільну небезпечність своїх дій.

Справу суд розглядав у спрощеному вигляді. Обвинувачений беззаперечно визнав свою винуватість у вчиненні інкримінованого йому кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.125 КК України.

Його теща не заперечувала у спрощеному розгляді.

Суд визнав уродженця Мізоча винним у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.125 КК України та призначив йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 510 гривень.

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.