Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщину наступного тижня прийде похолодання

На території Рівненської області упродовж наступного тижня буде спостерігатись зниження температури, місцями опади та сильні вітри.

Зокрема, у понеділок, 8 березня, небу буде хмарним. Можливий сніг та мокрий сніг. Температура коливатиметься від -4 до 0 градусів.

У вівторок показники термометрів впадуть до 3-5 градусів морозу. Опадів не передбачається.

У середу та четвер повітря залишиться таким ж прохолодним. Сонце вдень буде ховатися за хмарами.

П'ятниця та субота будуть похмурими та щедрими на опади. Після обіду в п'яницю буде дрібний сніг, який почнеться вранці, прийде на зміну дрібний дощ і продовжуватиметься до завершення дня. Однак, температура повітря підвищиться на кілька градусів.

 

Читати також

04.02.2023 На Рівненщині перше підприємство заключило контракт на імпорт електроенергії

Відтепер підприємство може безперебійно забезпечувати себе електрикою. Більше того, такий крок підприємства дозволяє знизити навантаженість на систему енергопостачання області. - Це гарний механізм для інших підприємців Рівненщини. Адже, незважаючи на те, що імпортна електроенергія у середньому дорожча на 70%, переваги очевидні. Наприклад, для «Кроноспана» - це додатковий ресурс, який становить більше половини загального обсягу споживання електроенергії підприємством, - зазначає Віталій Коваль. Алгоритм отримання електроенергії із зовнішніх джерел для бізнесу передбачає укладання угоди з оператором ринку, який самостійно закуповує електроенергію та узгоджує з Укренерго ланцюжок поставки кінцевому споживачу. За детальнішою інформацію звертайтеся в Департамент економічного розвитку ОДА за номером телефону +380673621997 або на електронну пошту [email protected] До речі, підприємство «Кроноспан» - перше в Україні, хто заключив імпортний контракт на електроенергію.