Рівне Медіа

На Рівненщину офіційно зайшов потужний міжнародний інвестор

На Рівненщині стартував проект компанії «Kronospan» з будівництва сучасного заводу з виробництва деревостружкової плити. Інвестор планує залучити в економіку Рівненської області понад 200 мільйонів євро, повідомили в пресслужбі Рівненської ОДА. 

Меморандум про співпрацю сьогодні підписали голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та директор ТзОВ «Технопривід Інвест Груп» Павло Пильтяй.

«Будівництво заводу «Kronospan» - це колосальна рекордна інвестиція в наш край. Залучити настільки потужного інветора в непростий для країни час – це справді успіх. Це черговий крок до нашої Стратегії – створення технократичного хабу і розвитку Рівненщини як регіонального центру. Загалом 2020 рік – це рік масштабного будівництва на Рівненщині: північної об’їзної і заводу «Kronospan», - розповідає голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Однозначно, Рівненщина – сприятливий регіон для розвитку бізнесу. Область має величезний потенціал з точки зору  географічного розташування – досить близько як до центральних областей України, так і до західних кордонів держави. До того ж, є хороша розвинена інфраструктура і, що головне, тут наявні кваліфіковані  фахівці», - розповів директор ТзОВ «Технопривід Інвест Груп» Павло Пильтяй.

Нагадаємо, «Kronospan» – світовий лідер у галузі виробництва високоякісних деревних плит і суміжної продукції. Сьогодні це понад 40 виробничих заводів у 30 країнах Європи, Азії та США.

Читайте також: 200 мільйонів євро інвестицій: у Рівному публічно презентували новий деревообробний завод Kronospan

Понад 200 млн євро інвестицій і 2 тисячі робочих місць: біля Рівного збудують потужний європейський завод (ФОТО)

До слова, для Рівненщини завод Kronospan – це 200 мільйонів євро іноземних інвестиції.   Завод Kronospan – це 300 мільйонів гривень  податків і зборів щорічно. Так 350 мільйонів гривень сплачено до державного та місцевого бюджетів у 2018 році аналогічним заводом у м. Нововолинськ. Це кошти, які спрямовуються на садочки, школи, розвиток громади та інфраструктури регіону. 

Середня заробітна плата робітників підприємства «Kronospan» у Городку становитиме 15-18 тисяч гривень на місяць. Робота в компанії Kronospan – це достойний рівень оплати праці, прозорі трудові відносини та дотримання соціальних гарантій згідно Законодавства України.

Читати також