Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщину переїхала сім`я, яка врятувалась із окупованого села під Києвом

Марія з донькою Іриною приїхали на Рівненщину із невеликого села Немішаєве, що знаходиться у Бучанському районі, на Київщині. Село знаходиться між Бучею і Бородянкою, вздовж траси "Київ-Ковель", тож  його жителі відчули на собі наслідки повної блокади. 

Їхню історію розповіли на сторінці Рівненської обласної державної адміністрації у фейсбуці. Коли почалася війна, мама з дівчинкою були вдома. Кількість російської військової техніки, яка розташовувалася в селі, неможливо було порахувати на пальцях.

Замість продуктів у магазинах лежали боєприпаси. Окупанти свідомо бомбили підвали, де ховалися люди. Через постійні обстріли на вулицю вийти майже не вдавалося — росіяни стріляли навіть у тих, хто виходив по воду.

Марія з донькою тікали буквально лісами і полями. Минали блокпост, облаштований окупантами. Загарбники перевіряли у всіх телефони, бо боялися доказів про власні злочини. 

Спокійно видихнути Марія змогла, лише коли побачила український прапор на блокпості.  

 

 

Читати також

25.05.2022 Пішов з життя підприємець, який 11 років надавав транспортні послуги громаді на Рівненщині

"Крупецька сільська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті Шмата Івана Адамовича, підприємця, який протягом 11 років надавав транспортні послуги Крупецькій громаді. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати коли зупиняється серце хорошої людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть. Розділяємо біль родини та схиляємо голову в глибокій скорботі.