Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщину планують призначити двох суддів

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

12 листопада 2019 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо внесення Президентові України подання про призначення суддів.

Повноваження суддів припинилися у зв’язку із закінченням строку, на який їх було призначено, однак вони обіймають посади у відповідних судах, а отже, ці посади не є вакантними.

Судді пройшли кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді. Рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України їх визнано такими, що відповідають займаній посаді, та рекомендовано для призначення на посаду.

Під час попереднього розгляду рекомендацій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України не виявлено відомостей, які не були предметом розгляду ВККСУ та яким Комісія не дала належної оцінки у межах процедури кваліфікаційного оцінювання стосовно кандидатів, що свідчили б про невідповідність кандидата критерію доброчесності чи професійної етики.

За результатами розгляду рекомендацій Комісії Вищою радою правосуддя не встановлено обставин, які відповідно до закону могли б бути підставою для відмови у внесенні Президентові України подання про призначення суддів на посади.

Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення і двох суддів на Рівненщину:

Хомицької Алли Анатоліївни  на посаду судді Млинівського районного суду Рівненської області;

Гладишевої Христини Володимирівни  на посаду судді Рівненського районного суду Рівненської області;

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності ВРП

Читати також