Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщину прибула чергова фура з гуманітаркою із Люблінського воєводства

На Рівненщину надійшла чергова гуманітарна допомога із Люблінського воєводства. Це продукти харчування, побутова хімія, генератора та інше. 

Допомогу особисто привіз Віцемаршалок Люблінського воєводства Республіки Польща Збігнєв Войцеховський.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«Ще восени відвідував їх регіон, аби налагодити зв’язки між Рівненщиною і Люблінщиною. Тому приємно, що вже в перші дні війни вони відгукнулися і відправили нам поміч. Це і автомобіль швидкої допомоги, і продукти харчування й інші речі. Сьогоднішній вантаж в більшості направимо для переселенців і тих людей, які цього потребують», - розповів Віталій Коваль.

Очільник області подякував регіону-побратиму - Люблінському воєводству за допомогу та за підтримку, яку ми відчуваємо щодня від народу Польщі.

Читати також

28.05.2022 У Дубні ремонтуватимуть залізничний переїзд: водіїв попереджають про незручності

"За повідомленням ВСП «Бродівська дистанція колії» в період з 08.00 години 30 травня до 19.00 години 04 червня проводитимуться ремонтні роботи на залізничному переїзді 101 км. м. Дубно, вул. Кременецька. Можливі тимчасові незручності у пропуску автотранспорту", - йдеться у повідомленні. Дистанцією колії пропонується об’їзд через переїзди 103 км м. Дубно вул. Залізнична та 104 км м. Дубно вул. Семидубська.