Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненській АЕС сталась розгерметизація трубопроводу: що відомо

Ілюстративне фото

На Рівненській АЕС сталась розгерметизація трубопроводу.

Про це повідомляє ДСНС України. Так, у місті Вараш на території Рівненської АЕС на відкритій території біля блоку № 3 (знаходиться на планово-попереджувальному ремонті) сталася розгерметизація водневого трубопроводу та спалах водню без подальшого горіння.

Трубопровід персоналом станції перекрито. Жертв та постраждалих немає.

Радіаційний та протипожежний стан в межах норми. Станція працює в штатному режимі.

Від ДСНС залучено 19 осіб та 7 одиниць техніки.

Згодом у пресслужбі Рівненської АЕС уточнили, що 14:55 на естакаді технологічних трубопроводів сталася розгерметизація трубопроводу з воднем діаметром 38 мм (одна з двох ниток траси від ресиверів водню).

"Впливу на роботу технологічних систем РАЕС внаслідок зазначеної події не відбулося. Енергоблоки №1, №2 та №4 працюють у штатному режимі. На енергоблоці №3 (ВВЕР-1000) триває поточний ремонт. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм", - йдеться у повідомленні РАЕС.

Читати також

29.11.2021 Рівненщина втратила ознаки "червоної" карантинної зони - МОЗ

Рівненщина та ще кілька областей вже не мають показників "червоної" зони епіденебезпеки, хоча все ще входять у цю зону. Мова йде про Київ, Луганщину, Львівщину, Одещину, Рівненщину та Херсонщину. У цих регіонах прийшли до норми показники завантаженості ліжок, рівня госпіталізацій, рівня захворюваності та коефіцієнта вивлення випадків інфікування. З такими показниками регіони можуть перевести у "жовту" зону. Нагадаємо, ще десять днів тому на Рівненщині були погані показники з рівня госпіталізацій. коефіцієнта виявлення випадків інфікування та завантаженості ліжок.