Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На рівненському «Авангарді» почнуть засівати траву

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль перевірив будівництво стадіону "Авангард".

Зокрема, за його словами, на східній трибуні уже облаштували металоконструкції під звукову систему та огородження, розпочали фарбування трибун, влаштовувати бігові доріжки, виконали протипожежну обробку та завершують влаштування центрального входу. 

Окрім цього сьогодні на полі почнуть засівати траву. Попередньо на стадіоні вкладали геотекстиль із ворсом, який і засіватимуть травою. Підрядник обіцяв, що зроблять це до 10 жовтня. 

За прогнозами, молода трава почне проростати уже за тиждень. Для цього увімкнуть автоматичний полив поля та агрономи працюватимуть над газоном. 

На реконструкцію стадіону "Авангард" було виділено 100 мільйонів гривень з держбюджету, а також 50 мільйонів з міського бюджету. 

Читати також

29.11.2021 Рівненщина втратила ознаки "червоної" карантинної зони - МОЗ

Рівненщина та ще кілька областей вже не мають показників "червоної" зони епіденебезпеки, хоча все ще входять у цю зону. Мова йде про Київ, Луганщину, Львівщину, Одещину, Рівненщину та Херсонщину. У цих регіонах прийшли до норми показники завантаженості ліжок, рівня госпіталізацій, рівня захворюваності та коефіцієнта вивлення випадків інфікування. З такими показниками регіони можуть перевести у "жовту" зону. Нагадаємо, ще десять днів тому на Рівненщині були погані показники з рівня госпіталізацій. коефіцієнта виявлення випадків інфікування та завантаженості ліжок.