Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Різдво поліцейські Рівненщини працюватимуть у посиленому режимі (ФОТО+ВІДЕО)

https://rv.npu.gov.ua

Прогнозовано участь у масових заходах з нагоди відзначення Різдва Христового по всій території держави візьмуть близько 4,6 мільйонів громадян. Про це сьогодні, 5 січня, під час робочої наради з керівниками відповідних підрозділів у Ситуаційному центрі Нацполіції повідомив перший заступник Голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін.

За наказом Голови Національної поліції України Сергія Князєва на новорічні та різдвяні свята для забезпечення публічної безпеки громадян всі підрозділи відомства переведені на посилений варіант несення служби.

Відтак В’ячеслав Аброськін наголосив, що наразі особлива увага поліцейських  спрямована на забезпечення безпеки людей в ніч з 6 на 7 січня. Заплановано, що богослужіння з нагоди відзначення Різдва Христового відбудуться в усіх регіонах держави в понад 14 тисячах культових спорудах. Участь у них прогнозовано візьме близько 4,6 мільйонів громадян.

«Сили та засоби Національної поліції готові до забезпечення публічного порядку та безпеки громадян. Прохання до кожного поліцейського – не тільки відповідально поставитися до несення служби у цей період, а надавати усіляку допомогу людям. Наша мета – аби всі наші громадяни провели релігійні свята у цілковитій безпеці», – наголосив перший заступник Голови Нацполіції.

Так, прогнозовано найчисельніші релігійні відправи відбудуться у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській та Дніпропетровській областях. Публічну безпеку і порядок під час культових відправ на території всієї країни забезпечуватимуть понад 17 тисяч правоохоронців – поліцейських та військовослужбовців  Національної гвардії України.

Додатково у різдвяну ніч на автошляхах та вулицях населених пунктів правопорядок забезпечуватимуть близько 6 тисяч поліцейських та нацгвардійців.

З метою цілодобового моніторингу оперативної обстановки, якісного та оперативного реагування в разі виникнення позаштатних ситуацій Ситуаційний центр Нацполіції та всіх територіальних підрозділів поліції переведені на надзвичайний режим роботи.

Окрім того, створені додаткові слідчо-оперативні групи, наряди патрульної поліції. Підрозділи кінологічної служби переведені на цілодобовий режим роботи. Також налагоджено взаємодію зі всіма регіональними підрозділами правоохоронних органів, органами місцевого самоврядування.

Також напередодні Різдва культові споруди, де відбудуться богослужіння, продовжують перевіряти поліцейські – вибухотехніки.

Нагадаємо, масові заходи з нагоди новорічних свят у державі відбулися без порушень правопорядку.

Повідомляє Департамент комунікації 
Національної поліції України 

Читати також