Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Сарненщині провели "Кубок ЗСУ" й зібрали 21000 гривень для ЗСУ

14-15 травня на Сарненщині відбувся благодійний футбольний турнір "Кубок ЗСУ", аби зібрати кошти й підтримати українських захисників.

Як повідомляють у Сарненській міській раді, у турнірі взяли участь 7 команд. Вони були об‘єднані в групу, за коловою системою в іграх визначали переможця.

За результатами змагань кращим воротарем став Роман Хомич - "Олімп" Сарни; кращим захисником Владислав Гавлитюк - "Колос" Кричильськ; кращим нападником визначили Владислава Котиська - "Маяк" Зносичі; кращим бомбардиром - Леоніда Козяра - "Маяк" Зносичі; кращим гравцем Сергія Зайця - "Олімп" Сарни.

У командному заліку третє місце отримала команда "Колос" із Кричильська, друге місце - "Маяк" зі Зносич, а перше місце виборола команда "Олімп" із Сарн.

Загалом на потреби ЗСУ зібрали 21000 гривень.

Читати також

30.06.2022 Ракетні обстріли по лісах Житомирщини: збитки склали більше 35 мільйонів гривень

У результаті ракетного обстрілу здійсненого окупантами по лісам Житомирщини, постраждали такі піжприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства: ДП «Коростенське ЛМГ», ДП «Народицьке СЛГ», ДП «Овруцьке СЛГ», ДП «Радомишльське ЛМГ», ДП «Коростишівське ЛГ». Під час горіння лісових масивів (у 15 випадках лісових пожеж) відбулось забруднення атмосферного повітря неорганізованими викидами забруднюючих речовин на загальній площі лісових насаджень 21,55 га. Загальний розмір шкоди завданий атмосферному повітрю склав 35 мільйонів 796 тисяч гривень. Відповідні матеріали та розрахунки передані до Оперативного штабу при Державній екологічній інспекції України та правоохоронних органів з метою долучення до кримінальних справ та в подальшому стягнення збитків нанесених довкіллю з російської федерації.

30.06.2022 "Було багато трупів": російський моряк - про невдалий порятунок крейсера "Москва"

«Там було багато трупів і, переважно, порятунок відбувався дуже сумно. Корабель втратили, він потонув, його не змогли відбуксирувати…Я надивився, що було на «Москві», і не хотів далі бачити, що посередині моря вмираєш. Це дуже страшно. І я відмовився…» – розповідає колишній матрос. Так він вирішив піти у піхотинці. За три тижні тренувань інструктори-вагнерівці допомогли йому «змінити профіль». І невдовзі його відправили на розвідку у Волноваський район. Перше ж бойове завдання виявилося провальним: «розвідники» натрапили на засідку ЗСУ і вціліти вдалося лише трьом із 30 окупантів. Російські командири кинули своїх поранених на полі бою. Першу медичну допомогу він отримав уже від бійців ЗСУ, які взяли його полон.