Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На співпрацю з окупантами не пішов: історія рятувальника, який нині працює у Рівному

Олександр Супрун - командир пожежного відділення у Приморську, що у Запорізькій області, а нині - рятувальник у Рівному.

Через 3 місяці після 24 лютого, коли російські військові зайшли у його місто, вирішив з родиною евакуюватись.

Про це пише Суспільне.

"Ми добу сиділи, чекали, що далі буде відбуватися. А потім команда з Запоріжжя надійшла, щоб через добу ходити на роботу на посилене виконання завдань".

У такому режимі, зі слів чоловіка, працювали три місяці, а потім у місто зайшли російські війська й поставили ультиматум: або співпрацювати з ними, або упродовж двох діб покинути Приморськ. У випадку невиконання пообіцяли застосувати санкції. Чоловік пригадав, як тяжко було виїжджати з рідного міста.

"Сім'ю зібрав буквально за добу і поїхали, старшій дитині було п'ять років, меншому — менше року. Чотири доби стояли у Василівці з дітьми, потім таки пропустили і ми десь о десятій вечора приїхали в Запоріжжя", — сказав Олександр Супрун.

Чоловік разом з дружиною та дітьми приїхав до родичів у Рівне.

"Родичі є родичі, нас дуже гарно прийняли, в них є будинок, ми його доробили, добудували все. І в ньому зараз живемо", — зізнався чоловік.

У Приморську Олександр був командиром пожежного відділення. У Рівному теж працює рятувальником. Зізнається, що специфіка роботи трохи інша, проте пристосувався.

А ще Олександр Супрун поділився, що зробить найперше у рідному Приморську після перемоги України у війні.

"О-о-ой! Я дуже чекаю перемогу! Думав на Новий рік вже бути вдома. Повернувшись, в морі скупатися дуже хочу, чесно. Але в першу чергу — батьки. Спочатку до них, а потім — на море поїдемо усією сім'єю", — розповів Олександр Супрун.

 

Читати також

04.02.2023 На Рівненщині перше підприємство заключило контракт на імпорт електроенергії

Відтепер підприємство може безперебійно забезпечувати себе електрикою. Більше того, такий крок підприємства дозволяє знизити навантаженість на систему енергопостачання області. - Це гарний механізм для інших підприємців Рівненщини. Адже, незважаючи на те, що імпортна електроенергія у середньому дорожча на 70%, переваги очевидні. Наприклад, для «Кроноспана» - це додатковий ресурс, який становить більше половини загального обсягу споживання електроенергії підприємством, - зазначає Віталій Коваль. Алгоритм отримання електроенергії із зовнішніх джерел для бізнесу передбачає укладання угоди з оператором ринку, який самостійно закуповує електроенергію та узгоджує з Укренерго ланцюжок поставки кінцевому споживачу. За детальнішою інформацію звертайтеся в Департамент економічного розвитку ОДА за номером телефону +380673621997 або на електронну пошту [email protected] До речі, підприємство «Кроноспан» - перше в Україні, хто заключив імпортний контракт на електроенергію.