Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На стадіоні «Форт» у Рівному вперше відбувся футбольний матч

У Рівному вперше на стадіоні "Форт" зіграли матч.

Про це повідомив очільник РОВА Віталій Коваль.

На стадіоні «Форт» вперше після реконструкції прийняв футбольну товариську гру – зіграли команди U-14 «Верес» та ДЮСШ м. Здолбунів.

Історія стадіону «Форт» розпочалася ще у 2020 році. Тоді небайдужі місцеві мешканці запросили мене на ранкову пробіжку. Аби показати занедбаний, засипаний будівельним сміттям стадіон. 

За допомогою Фонду державного майна провели аукціон. І цю арену взяла в оренду громадська організація «Спортивний клуб «Омега Рівне». 

За цей період із стадіону вивезли 640 вантажівок сміття, провели земельні роботи по основі поля. Влаштували дренажну систему, змонтували штучне покриття, засипали кварцевим піском. Змонтували освітлення та захисні сітки за воротами. Завезли 10 воріт різних розмірів, зробили огородження території стадіону. 

 "У планах на весну - засипка гранул, монтаж бігових доріжок та майданчиків для розминок. А також будівництво малого поля розміром 30?50 м. Тут буде футбольна академія, де зможуть професійно займатися футболом близько 300 дітей різного віку. В академії також діятимуть безкоштовні групи для дітей незахищених категорій і пільгові умови для дітей військових та переселенців", - зазначає очільник.

Невдовзі арена прийматиме матчі чемпіонату України серед молодіжних команд. 

Важливо, що після облаштування бігових доріжок, вони будуть доступні для зайняття спортом для усіх бажаючих.

 

Читати також