Рівне Медіа

На стінах у Рівному замальовували рекламу наркотиків

Телеграм-канали на стінах Рівного – це безконтактний спосіб отримання наркотовару і з цим треба боротися cпільно. На цьому наголосив начальник управління протидії наркозлочинності поліції області Віктор Поздняков, сьогодні, дев’ятого серпня, під час чергової акції із видалення електронних адрес на фасадах будівель обласного центру.

Як зазначив Віктор Поздняков, ця проблема не є новою в усьому світі, зокрема й для Рівного. У зв’язку із вдосконаленням нових інформаційних технологій, розвитком мережі Інтернет, зловмисники почали використовувати всесвітню павутину й у своїй злочинній діяльності.  

«Сьогоднішня чергова акція, до якої долучилася і патрульна поліція, і представники клінінгової компанії – це один із  методів профілактики наркоманії в області, адже знешкоджуючи напис, ми таким чином блокуємо подальший вихід реклами, а відтак і наркотиків до рук споживача, — підкреслив Віктор Поздняков. — Звісно, викорінити наркозлочинність в усьому світі надто скоріш за все нам не вдасться, але знизити її рівень – однозначно. Але для боротьби з цим видом злочинності варто долучитися всій громадськості, адже силами лише однієї поліції це зробити досить складно».

Тому поліцейські звертаються до жителів міста й області не бути байдужими: помітивши напис телеграм-каналу, не чекайте чергової акції, а самостійно видаліть чи зафарбуйте його. Також можна звернутися до власників будинку, ОСББ чи представників комунальних служб. Адже чим швидше зникне небезпечний напис – тим менше осіб потрапить у пастку наркоділків.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Читати також