На Сумщині двоє чоловіків підірвлися під час завантаження в авто уламків БпЛА

На Сумщині внаслідок детонації вибухонебезпечного предмета загинули двоє цивільних .

Про це повідомляють у Сумській ОВА. 

Як зазначається, уранці у Путивльській громаді чоловіки виявили частини безпілотника та завантажили їх до автомобіля. Один із вибухонебезпечних елементів здетонував.

На жаль, внаслідок вибуху загинули чоловіки 45 та 47 років.

- Щирі співчуття рідним і близьким загиблих.

Такі знахідки часто можуть становити смертельну небезпеку. У разі виявлення підозрілих або невідомих предметів – не наближайтеся, не торкайтеся та одразу повідомляйте рятувальників або поліцію, - йдеться у повідомленні. 

Читайте також