На Сумщині внаслідок детонації вибухонебезпечного предмета загинули двоє цивільних .
Про це повідомляють у Сумській ОВА.
Як зазначається, уранці у Путивльській громаді чоловіки виявили частини безпілотника та завантажили їх до автомобіля. Один із вибухонебезпечних елементів здетонував.
На жаль, внаслідок вибуху загинули чоловіки 45 та 47 років.
- Щирі співчуття рідним і близьким загиблих.
Такі знахідки часто можуть становити смертельну небезпеку. У разі виявлення підозрілих або невідомих предметів – не наближайтеся, не торкайтеся та одразу повідомляйте рятувальників або поліцію, - йдеться у повідомленні.