Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Волині невідомі викинули цілу купу запакованого хліба (ВІДЕО)

На Волині невідомі особи викинули цілу купу запакованого у поліетилен хліба. Стихійне звалище виявили у селі Борохів Підгайцівської ТГ.

Як повідомляють у сюжеті ТРК «Аверс», хтось вирішив зекономити і викинув хліб цвісти просто неба на закинутому хуторі.

Староста села Борохів Катерина Манонова шокована. Вона готова допомогти з утилізацією знайденого, але зараз не знає, як це зробити правильно. Екологи, які прибули на місце, кажуть – за роки своєї роботи такого ще не бачили.

«Працюю я вже дуже давно, але на моїй практиці, щоб хліб викидали і в таких великих об’ємах, я не зустрічав», – каже головний спеціаліст, державний інспектор відділу державного екологічного нагляду Андрій Тинчук.

Додає, що окрім харчових відходів тут є і поліетиленові пакети, які варто було б вивозити на відведене сміттєзвалище.

На місце викликали правоохоронців, які з'ясовують обставини та осіб, причетних до скоєння порушення.

 

Читати також

05.12.2021 В Україні оновили карантинні обмеження у школах: що змінилось

В Україні з 6 грудня посилюють карантинні обмеження для невакцинованих у "жовтих" зона. Також зміни торкнуться і навчальних закладів. Про це повідомили у МОЗ. Зокрема дозвляється працювати тим педагогам, які отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19. Оскільки освітяни підлягають обов’язковим щеплення проти COVID-19, то щоб заклад працював потрібно 100% вакцинованих принаймні однією дозою співробітників. Без щеплення можуть працювати ті співробітники, які мають протипоказання до вакцинації, що підтверджено медичним висновком. Крім того вони не підгяають відстороненню від роботи. У "червоній" зоні дозволяється працювати тим освітянам, які пройшли повний курс вакцинації проти проти COVID-19. Якщо працівник отримав одну дозу вакцини, то не може бути відстороненим від роботи, але це також і не дозволяє йому проводити навчання в очному форматі. Працівники, які мають протипоказання до вакцинації, не підлягають відстороненню. - Таким чином, заклади освіти, які перебувають у регіоні із червоним рівнем епіднебезпеки можуть працювати лише у випадку 100% вакцинації всіх співробітників двома дозами. У випадку, якщо співробітник має лише одну дозу, то відстороненню від роботи він не підлягає. Допоки всі співробітники не пройдуть повністю курс щеплення, заклад освіти не може працювати в очному форматі, - наголосили в МОЗ.