На Волині затримали двох мешканців Рівненщини, які "чагарниками пробиралися до держрубежу"

Прикордонники затримали двох мешканців Рівненщини, які збиралися незаконно перетнути кордон на Волині.

Про це повідомили у пресслужбі Західного регіонального управління ДПСУ.

Інформацію про рух невідомих в прикордонні військовослужбовці одного з прикордонних підрозділів у Ковельському районі отримали від співробітників відділу внутрішньої та власної безпеки по 6 прикордонному загону ГВЗВВБ «Захід».

На вказаний напрямок одразу вирушила група реагування. За допомогою безпілотника прикордонники відшукали «мандрівників», які чагарниками пробиралися до держрубежу, та затримали їх. Правопорушниками виявилися двоє мешканців Рівненської області, віком 24 та 38 років.

Чоловіків доправили до прикордонного підрозділу та склали щодо них адмінматеріали за ст. 204-1 КУпАП. Рішення прийматиме суд.

Читайте також