Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На ЗНО із іноземних мов прийшли лише 48 учнів Рівненщини, зареєстрованих - у двічі більше

Учора в Рівному випускники зі всієї області складали тести із зовнішнього незалежного оцінювання із німецької, французької та іспанської мов. 

Школа № 11 м. Рівного - єдиний пункт тестування з іноземних мов, що приймав сьогодні школярів у нашій області. Для них працювало 8 аудиторій. Про це інформує обласне управління освіти.

Зареєструвались для участі у ЗНО з цих предметів 97 учнів, але на сам іспит прийшли лише 48. На виконання сертифікаційної роботи з іноземних мов відведено 150 хвилин.

Тестування пройшло успішно завдяки чіткій організаційній роботі персоналу пунктів тестування, пов’язаній із реєстрацією учасників, забезпеченням правопорядку та дотриманням необхідних протиепідемічних заходів.

Усі учні прийшли до пунктів тестування з необхідним пакетом документів. Учениця 11 класу Руднік Тетяна поділилася своїми планами:

"Я приїхала на іспит із Вараської громади, із села Більська Воля.  Люблю і знаю німецьку мову, тому вирішила випробувати свої сили з цього предмету. Планую вступати до Вінницького або Івано-Франківського вищого навчального закладу за спеціальністтю "Банківська справа".

Варто зауважити, що для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 18 червня 2021 року.

Читати також