Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Наблюдали, красиво": у мережу "злили" перехоплену розмову з пілотами, які бомбили Україну

У телеграм-каналі моніторингової групи "Беларускі Гаюн" опублікували перехоплений запис розмови диспетчера та російських пілотів.

Як повідомляють автори повідомлення, ці слова диспетчер сказав після того, як льотчики запустили ракети на територію України. 

 

Читати також

18.08.2022 Окупанти хочуть виставити вибухи в Криму як теракти, щоб РФ не визнали спонсором тероризму

Він пов'язав їх з українською владою, заявивши, що вона координувала операції цієї організації на півострові. Жодних доказів цього Аксьонов не надав. Аналітики наголошують, що російські чиновники, найімовірніше, пов'язуватимуть усі атаки на окупованих територіях з операціями організацій, пов'язаних з ісламістським екстремізмом. Таким чином росіяни спробують відвернути міжнародну спільноту від українського партизанського руху та заперечити заклики України офіційно визнати росію державою-спонсором тероризму. "Напади на законні російські військові цілі підпадають під сферу законного застосування сили та не є актами тероризму, а також немає жодних доказів того, що ці атаки здійснили ісламістські екстремісти", – заявили в Інституті вивчення війни.