Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Начальник розвідки України розповів, коли буде переломний момент війни та її кінець

Війна з Росією досягне переломного моменту у серпні - про це розповів начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов. За його словами, війна закінчиться до кінця цього року.

В ексклюзивному інтерв'ю “Sky News” генерал-майор Кирило Буданов також заявив, що в Росії вже триває переворот з метою усунення Володимира Путіна, а російський лідер серйозно хворий на рак.

“Більшість активних бойових дій буде завершено до кінця цього року. В результаті ми відновимо українську владу на всіх наших територіях, які ми втратили, включаючи Донбас і Крим”, – заявив генерал-майор Кирило Буданов.

За його словами, Росія зазнає у війні величезних втрат, а воєнна розвідка України дізнається про плани Кремля, щойно вони починають складатися.

“Ми воюємо з Росією вже вісім років, і можна сказати, що ця широко розрекламована російська влада – це міф. Це орда людей зі зброєю” – підсумував керівник воєнної розвідки України

Читати також

25.05.2022 Дівчинка з Чернігова продала свої коси за 3,5 тисячі гривень, щоб допомогти ЗСУ

“В Інтернеті я побачила, що дівчата обрізають волосся під каре і за це, взагалі, можна отримувати гроші. Я ж раніше цього не знала. Я вирішила поїхати до перукарні, обрізати волосся, продати та віддати гроші на ЗСУ”, — розповідає Кіра. “У нас є друзі, які служать в ЗСУ. Зараз вони під Луганськом, їх там близько 20 людей. Вони зараз збирають на рації, тепловізори”, — розповідають батьки.