Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Надєїн: «Авангард» у Рівному майже готовий приймати матчі

Президент рівненського "Вереса" Іван Надєїн.запевняє, що стадіон "Авангард" у Рівному практично готовий приймати футбольні матчі. 

Про це повідомляє прес-служба клубу. 

- Залишився порівняно незначний обсяг робіт для завершення реконструкції «Авангарду». Зійшла трава. Змонтовано майже всі сидіння на трибунах. В багатьох приміщеннях зроблено оздоблювальні роботи. Залишився благоустрій території та узгодження питань щодо безпеки глядачів. Це можна зробити протягом короткого відрізка часу, і після цього – запускати роботу стадіону. 

Рівне може стати одним з центрів футбольного та спортивного життя в Західній Україні. Але для цього потрібно виконати одну умову – відбити навалу агресора і здобути перемогу. Віримо у наші Збройні Сили і стійкість українського народу!

Читати також

29.05.2022 Білоруси стали активнішими на Волинському напрямку - Генштаб

Нині триває дев’яносто п’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. У ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил Україїни відзначили деякі зміни на Волинському ра Поліському напрямках.  "На Волинському та Поліському напрямках відзначається збільшення кількості заходів оперативної та бойової підготовки в ході перевірки сил реагування збройних сил республіки білорусь", - йдеться у повідомленні. Також варто не забувати про те, що зберігається загроза завдання з території республіки білорусь ракетно-авіаційних ударів по українських інфраструктурних об’єктах.

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.