Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Надєїн про підсилення "Вереса": Базово команда вже укомплектована

Президент "Вереса" Іван Надєїн розповів про враження від "народного відбору", роботу на трансферному ринку, турецький збір та сподівання побачити вболівальників на трибунах стадіону Авангард у Рівному навесні. 

- Дуже якісна вийшла кампанія з відбору футболістів. Усі були залучені в процес: від менеджменту до тренерського штабу. Тішить те, що ми якісно можемо втілювати такі надскладні проекти з великою кількістю залучених людей. Тепер рішення за головним тренером - кого він вирішить підписати: когось з трьох, або ж усіх трьох. Ми не ставитимемо головного тренера в якісь рамки.

Приємно вразили наші новачки. І головного тренера, і ми це бачимо. Усі стараються. І Блізніченко, і Балан, і молодий Хондак - вже проявляють ті якості, на які ми розраховували. Це точно підсилення нашої команди. Можливо, хтось ще посилить нас. Але базово команда вже укомплектована. Розуміємо, що в нас усього два нападника: Гайдучик і Шестаков. І всього три крайніх захисники. Тому, ймовірно підсилення стосуватимуться цих позицій. Але ключова вимога тут - це якість і перспектива. Новачки повинні бути активом клубу. В тому числі і на трансферному ринку.

Щодо Туреччини - їдемо у той же готель, що і минулого року. Знову зіграємо на Winter Cup. Це прекрасна ініціатива. Добре, що її зберегли. Це якісні трансляції, якісні поля і якісні спаринги з турнірною мотивацією.

У весняній частині сезону ми зіграємо 12 домашніх матчів. Ми все-ще сподіваємося на присутність вболівальників на трибунах. Наша позиція незмінна - просимо, щоб відповідальність за прийняття таких рішень щодо кількості глядачів на трибунах передали місцевим військовим адміністраціям. В Рівному футболіст і вболівальник чомусь можуть зустрітися в театрі, чи на концерті, але не на стадіоні. Навіть за наявності там укриття. Тому, такі рішення не можна приймати централізовано у Києві. Ініціюємо таке рішення в УПЛ і перед УАФ - щоб змінили цей пункт у регламенті. Бо футбол - він для глядачів і вболівальників.

Читати також