Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Намагаються завоювати хоча би перехрестя: наступальні операції окупантів на Донбасі стали меншими

Ілюстративне фото

Наступальні операції окупантів на Донбасі стають меншими, а цілі - локалізованими. Про це заявили у міністерстві оборони США, передає "Радіо Свобода". 

«Російські наступальні операції стають меншими за своїми розмірами та масштабами, їхні цілі стають більш локалізованими. Це міста та села, а іноді й перехрестя, яких вони намагаються досягти. Тож це просто своєрідне скорочення їхніх цілей. І це також відповідає розміру підрозділів, які беруть участь у цьому», – сказав 18 травня представник Пентагону.

За його словами, в останні кілька днів спостерігається більш локалізований підхід із використанням менших підрозділів.

У Пентагоні додають, що навіть на цьому меншому рівні російські війська «дуже близькі до свого принципу використання артилерійського вогню, а потім лобової атаки невеликими формуваннями».

Представник міністерства оборони США зауважує, що російські війська мають проблеми з координацією між собою.

«Вони все ще не дуже добре інтегрують свої підрозділи. Їхній зв’язок між командирами все ще не дуже ефективний», – сказав він.

Читати також

30.06.2022 Ракетні обстріли по лісах Житомирщини: збитки склали більше 35 мільйонів гривень

У результаті ракетного обстрілу здійсненого окупантами по лісам Житомирщини, постраждали такі піжприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства: ДП «Коростенське ЛМГ», ДП «Народицьке СЛГ», ДП «Овруцьке СЛГ», ДП «Радомишльське ЛМГ», ДП «Коростишівське ЛГ». Під час горіння лісових масивів (у 15 випадках лісових пожеж) відбулось забруднення атмосферного повітря неорганізованими викидами забруднюючих речовин на загальній площі лісових насаджень 21,55 га. Загальний розмір шкоди завданий атмосферному повітрю склав 35 мільйонів 796 тисяч гривень. Відповідні матеріали та розрахунки передані до Оперативного штабу при Державній екологічній інспекції України та правоохоронних органів з метою долучення до кримінальних справ та в подальшому стягнення збитків нанесених довкіллю з російської федерації.

30.06.2022 "Було багато трупів": російський моряк - про невдалий порятунок крейсера "Москва"

«Там було багато трупів і, переважно, порятунок відбувався дуже сумно. Корабель втратили, він потонув, його не змогли відбуксирувати…Я надивився, що було на «Москві», і не хотів далі бачити, що посередині моря вмираєш. Це дуже страшно. І я відмовився…» – розповідає колишній матрос. Так він вирішив піти у піхотинці. За три тижні тренувань інструктори-вагнерівці допомогли йому «змінити профіль». І невдовзі його відправили на розвідку у Волноваський район. Перше ж бойове завдання виявилося провальним: «розвідники» натрапили на засідку ЗСУ і вціліти вдалося лише трьом із 30 окупантів. Російські командири кинули своїх поранених на полі бою. Першу медичну допомогу він отримав уже від бійців ЗСУ, які взяли його полон.