Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Нас було тисяча з чимось людей, лишилося чотириста десь": окупант скаржиться дружині на великі втрати рф під Миколаєвом

Українські захисники знищують окупантів під Миколаєвом. Деякі з підрозділів ворога уже втратили понад 70 %. 

Про це свідчать перехоплені СБУ розмови окупантів. 

- У нашого полку найбільші втрати, бл*дь. Нас майже не лишилося. Нас була тисяча з чимось людей, лишилося чотириста десь, - розповідає загарбник дружині. 

За його словами, вцілілі загарбники більше не вірять у свою перемогу, у них «почав їхати дах», а єдине, чим вони зараз займаються – втікають від українських воїнів.

- Висунувся – кулі над головою! Ми почали тікати, за нами «Град» у ж*пу б'є. З одного боку арта (прим: артилерія) криє, а з іншого, через залізницю – стрілянина починається. Єб*ть, думаю, ми в кільці. Знову тікав, бл*дь, - скаржиться він. 

"Зате ти бігати швидко вмієш", - підбадьорює його дружина. 

Проте після такого натиску українських захисників йому не до сміху. Він думає вже не про захоплення України, а про плани повернутися додому та розірвати контракт: «Другий раз я сюди не поїду».

Читати також

21.05.2022 Путін у глухому куті, він не може зупинити війну і не може її виграти - глава української розвідки

- Путін в абсолютному глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти. Він не може перемогти з об’єктивних причин. І щоб зупинити це, він повинен визнати, що Росія зовсім не така сильна і велика держава, яку він хотів зобразити. Водночас, мене дивує російська дурість. З усіх варіантів, які були у путіна перед початком війни, він обрав найжорстокіший і найгірший варіант. Російські фахівці неодноразово попереджали його, що цей варіант останній, і його потрібно дуже ретельно оцінювати. Тепер ми бачимо результат”, – сказав Буданов. Також він підкреслив, що Україна воюватимме, доки з її території не будуть вигнані усі російські війська. “Я не знаю жодних кордонів, крім кордонів 1991 року”, – сказав генерал-майор Кирило Буданов, маючи на увазі рік відновлення незалежності України. “Хто може змусити Україну заморозити конфлікт? Це війна всіх українців, і якщо хтось у світі думає, що може диктувати Україні умови, за яких вона може або не може захищатися, то він серйозно помиляється”, – додав він. Під час інтерв'ю він зазначив, що для прискорення контрнаступу Україні терміново потрібні ракетні комплекси середньої та великої дальності, великокаліберна артилерія та ударна авіація. “Ми ведемо війну на своїй території. Якщо хтось вважає, що у нас повинні бути обмеження щодо використання деяких видів озброєння, я хотів би нагадати, що Росія тут використовує абсолютно всі види озброєння, які є у неї, від крилатих ракет, які запускають з підводних човнів, до стратегічних бомбардувальників. Тут застосовано весь спектр російської зброї, окрім ядерної”, – зауважив генерал-майор Буданов.