Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Наслідки ажіотажу в автошколах: у Рівненській області стало більше водіїв-новачків

З кожним роком кількість транспортних засобів на дорогах Рівного та області  збільшується. Відповідно, більше стає і самих кермувальників. Як виявилось, у місті нині справжній ажіотаж в автошколах – кількість охочих отримати водійське посвідчення категорії «В», якісні знання та оволодіти мистецтвом керування автомобілем доволі велика. Відповідно, збільшується наплив у Сервісному центрі та кількість водіїв на дорогах області.

За 10 місяців 2021 року 12963 майбутніх водіїв після успішної перевірки знань отримали в сервісних центрах МВС Рівненщини своє перше посвідчення на право керування транспортним засобом. За 10 місяців минулого року ця кількість була меншою та становила 9634 посвідчень. Про це повідомили в РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області.

Значно збільшилась і кількість прийнятих в сервісних центрах МВС області іспитів для отримання права керування транспортними засобами: теоретичних – 24821 (минулий рік – 19780), практичних – 27981 (минулий рік – 23783).

Раніше ми писали: Черга на декілька місяців наперед: у Рівному – ажіотаж в автошколах.

Нагадуємо, що обмін посвідчення водія, виданого особі вперше, проводиться без складення іспитів за умови вчинення особою протягом двох років з дня видачі такого посвідчення не більше двох адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Обмін посвідчення, виданого вперше, здійснюється після закінчення терміну його дії.

Як отримати посвідчення водія вперше? Інструкція за посиланням https://hsc.gov.ua/prava/.

 

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.