Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Нацгвардійці передали для діток із центру в Ясининичах подарунки до Нового року

Військовослужбовці військової частини 3055 Нацгвардії України передали подарунки для вихованців Ясиницького навчально-реабілітаційного центру. Це рідке мило, вологі серветки, пральний порошок та памперси

У закладі навчаються діти яким необхідна рання профілактика відхилень у психічному, фізичному і мовленнєвому розвитку. Фахові спеціалісти здійснюють компенсацію недоліків інтелектуальної та емоційно-вольової сфери дітей із затримкою психічного розвитку, аби вони мали змогу в подальшому продовжувати навчання у звичайних умовах загальноосвітньої школи або навчатись в спеціальних умовах для досягнення достатнього рівня соціальної адаптації. Нацгвардійці щороку відвідують подібні заклади.

«Минулого року ми були у сиротинці, цього ж року у реабілітаційному центрі, - розповідає заступник командира частини капітан Назар Дубов. – Насправді так хочеться подарувати усім дітям тепло та затишок. Ми знаємо, що у цьому центрі є діти, які проживають тут постійно, бо вони позбавлені батьківського піклування. Є й такі, яких іноді забирають додому. Усі вони дуже добрі і щирі дітки, які були раді нашому візиту. Хотіли постійно обійматись та посміхались нам».

За інформацією пресслужби Військової частини 3002 Національної гвардії України.

Читати також