Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Нацгвардійці розповіли, як "Іглою" знищили ударний гелікоптер РФ

Минулої доби харківські нацгвардійці знищили з ПЗРК ворожий гелікоптер Мі-24 на Бахмутському напрямку.

Про це повідомляють у пресслужбі Нацгвардії

За словами начальника служби протиповітряної оборони 3 бригади оперативного призначення НГУ, 26 січня близько 10:40 ранку вогнева група зенітного ракетно-артилерійського дивізіону виявила на південно-східній околиці Бахмута дві повітряні цілі.

З ПЗРК "Ігла-1" одночасно було здійснено 2 пуски ракет по гелікоптерах Мі-24. Один гелікоптер було знешкоджено, другий уражено.

"Цей гелікоптер здатний літати на малих висотах, що в умовах цієї місцевості дозволяє здійснювати прихований підліт до розташування наших підрозділів.

Він може маневрувати, завдаючи постійних ударів нашим військам на найбільш важливих ділянках з застосуванням ракетного і артилерійського озброєння. Тому виявлення і знищення повітряних цілей такого плану є ефективним під час загальновійськового бою", - розповів нацгвардієць Антон. 

Мі-24 – радянський багатоцільовий ударний гелікоптер-штурмовик і бойова підтримка піхоти. Один з найшвидших ударних гелікоптерів у світі, призначений для перекидання живої сили і її вогневої підтримки на полі бою.

Читати також