Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Нацполіція розслідувала махінації з майном на Рівненщині: трьом особам повідомили про підозру

У Рівненській області трьох підозрюваних судитимуть за протиправне заволодіння підприємством. Збитки від афери склали майже 5 мільйонів грн.

Про це повідомляють на сайті МВС України. 

Стало відомо, що у листопаді 2014 року один із засновників та директор підприємства вступив у змову з кількома громадянами для переоформлення підприємства на третю особу.

Фігуранти внесли завідомо неправдиві відомості в документи і подали ці документи для проведення державної реєстрації юридичної особи. Відтак використовуючи підроблені документи фігуранти протиправно заволоділи майном підприємства, зокрема частками їхніх засновників. Сума збитків, завдана потерпілому, становить п’ять мільйонів гривень.

Керівнику підприємства та його співучасниці слідчі оголосили про підозру у підробленні документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи, та у протиправному заволодінні майном підприємства. Також повідомлення про підозру у протиправному заволодінні майном підприємства вручено державному реєстратору.

Підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Наразі матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом, який затверджений прокурором Офісу Генерального прокурора, скеровано до суду. 

Читати також