Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Навіть дозволила погладити": на Оствиці у Рівному нутрія охоче йде до людей (ВІДЕО)

У Рівному у парку історичної реконструкції "Оствиця" мешкають різноманітні тварини - вівці, коза, черепашки та нутрії. Деякі з них - звикли до людей та охоче йдуть на контакт.

Так, рівненська волонтерка та очільниця фонду "Скарбниця Надії" Мар'яна Рева опублікувала у мережі миле відео з місцевою нутрією. Тваринка зовсім не боялась та спокійно жувала траву на камеру.

"Ви колись бачили як нутрія їсть конюшинку? А вже бачила! Ця красуня навіть дозволила її погладити. Оствиця - ви унікальні! Дякую, що ви є", - написала рівнянка.

Ми писали раніше: У Рівному показали нових мешканок Оствиці (ФОТО)

Читати також

02.06.2023 У "Вересі" оголосили імена переможців народного відбору U19

Відтак, перемоцями стали Арсен Загородній (Зборів, Тернопільська обл.), Назар Корнієць (Хмільник, Вінницька обл.), Ігор Ільчук (Пісків, Рівненська обл.), Денис Кубенко (Біла Церква, Київська обл.) та Олександр Швець (Київська обл.)! Упродовж трьох днів участь у народному відборі взяли понад сто кандидатів. Наступним умовним етапом випробування для п'яти переможців відбору стануть товариські матчі у складі юнацької команди. Після чого і буде прийнято рішення, хто з них разом з командою візьме участь у літніх тренувальних зборах.