Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Навіть не думай!": російські окупанти відмовляють приятелів їхати на війну в Україну

Російські окупанти вражені масштабами втрат, які їм завдають українські бійці. Тому вони всіляко намагаються відмовити своїх приятелів їхати. 

Про це йдеться у нові оприлюдненій СБУ розмові окупанта із приятелем, який залишився на території рф та роздумує над приїздом в Україну. 

"Навіть не думай. Не треба... Я тобі кажу, нас заходила тисяча людей з Калінінграда. Тисяча! Чуєш мене, тисяча! Залишилось триста! Коротше! Тут повний пи*дець, я тобі відповідаю», - намагається пояснити окупант. 

Єдине, що стимулює загарбників воювати далі, - це можливість мародерити. Для декого межа мрій - це крадіжка брендових навушників, а для інших - комп'ютер чи монітор. 

«Аірподси другі знайшов… Пацани тут компи розбирали… Там такі компи, нах*й… Монітор спі*див, нах*й! Ми мародери», – радісно додає загарбник. 

- Напевно він забув, що розграбування цінностей на окупованій території – це злочин, який карається довічним позбавленням волі, - зазначили в СБУ. 

Читати також

28.05.2022 Є загроза ударів із території Білорусі - Генштаб про ситуацію на Волинському напрямку

На Волинському та Поліському напрямках визначені підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати завдання з посилення охорони білорусько-українського кордону. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу Збройних сил України 28 травня. Зазначене угруповання посилено маневровими групами радіоелектронної боротьби, що діють вздовж державного кордону України. Продовжується підготовка офіцерів запасу для потреб комплектування підрозділів військово-повітряних сил та військ протиповітряної оборони у навчальних закладах республіки білорусь. В район населеного пункту Лунінець Брестської області переміщено дивізіон ОТРК “Іскандер-М”. Зберігається загроза завдання ударів по об’єктах інфраструктури та підрозділах Сил оборони з території республіки білорусь.