Рівне Медіа

"Навколо ліс, дороги немає": на Рівненщині жінка народила дитину в автомобілі

Фото - ілюстративне

Сьогодні, 12 червня, о 1:10 на лінію 103 надійшов виклик від схвильованого чоловіка, який розповів, що везе до лікарні свою вагітну знайому. Про це повідомили на сторінці Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги.

«Мене попросили відвезти в пологове у Зарічному. Ми в селі Храпин... Дороги фактично немає. Я не доїду. У жінки почалися пологи (37 тиждень). Я не знаю що робити», - йшлося у повідомленні.

На зустріч автомобілю, де перебувала пацієнтка, виїхала бригада із Зарічненської підстанції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Проте, чоловік який викликав швидку не міг пояснити, де саме вони їдуть.

«У жінки посилюються перейми. Навколо ліс, дороги нема. Я не знаю, де ми...», - розповідав збентежений чоловік.

Проїхавши майже 20 км по бездоріжжю медики таки побачили автомобіль з вагітною.

На момент прибуття швидкої - пологи вже розпочалися. Переносити жінку в карету швидкої вже не могли. Фельдшер Наталія Ціпух прийняла пологи в автомобілі. Вони пройшли без ускладнень. Народився хлопчик. Породілля - у задовільному стані. Артеріальний тиск та інші показники гемодинаміки в нормі. Породілля та немовля перемістили в карету швидкої та транспортували до Зарічненської районної центральної лікарні для подальшого огляду.

Відомо, що в 34-річної жінки це 5-ті пологи. Народився хлопчик вагою 3 100 грамів.

Читати також