Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Наймолодшим жертвам російської агресії було 23 дні та півтора місяці

Ілюстративне фото

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова повідомила у Фейсбуці, що наймолодшими жертвами війни стали діти, яким було 23 дні, півтора та три місяці.

Наразі від російської агресії в Україні загинуло 243 дитини та постраждало 446 дітей.

"Досі перед очима фото з розтину 14-річного Ростислава з Києва з танковим снарядом у грудях та обгорілі останки мами з двома дітьми, яких ексгумували в Бучі біля церкви. Діти гинуть на очах у батьків, батьки стікають кров‘ю прямо поруч із дітьми", – додала вона.

Генпрокурор згадала випадок, коли жінка з 9-річною донькою та 15-річним сином рятувалися з Бородянського району від загарбників. За інформацією Венедіктової, їхній автомобіль потрапив під вогонь великокаліберного кулемета ворогів. Поранена жінка зуміла вивезти дітей із зони обстрілу, але за кілометр від дому машина заглохла. Син без руки вийшов з неї, впав і більше не підвівся.

Втікаючи від росіян у Макарівському районі, загинув 11-річний хлопчик, а його 9-річному брату від отриманих травм ампутували ліву руку.

За словами Венедіктової, у дітей, які пережили жахи війни, утворюються нові звички - ховати їжу на майбутнє. Також дітки вимикають світло, бо знають, що будівлю можуть обстріляти.

Читати також