Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Найпалкіші та найсильніші союзи серед знаків Зодіаку

Сузір'я, під яким народилась людина, напряму впливає на її характер та вчинки. У це вірили ще наші предки. Зараз астрологи можуть за розташуванням зірок розповісти про майбутнє і минуле людини. А що астрологи говорять про союзи різних знаків Зодіаку - читайте у статті.

Овен – Терези

Відмінною особливістю Овна є його сильні лідерські якості, які він демонструє як в особистому житті, так і в роботі. Тому всі інші знаки Зодіаку на кшталт Тельця, які так само прагнуть до домінування над партнером у стосунках, Овном не визнаються. Чесність – найголовніше, що він шукає в другій половинці. Коли мова йде про інтимну частину питання, полум’я пристрасті спалює Овнів зсередини. Тому гарною парою для таких людей можуть стати Скорпіон або Лев, але ідеально їм підійдуть тільки Терези. Овна привертає чесність і простота характеру Терезів, а потреба останніх в емоційній залежності доповнює прагнення Овна до контролю. Коли Овен і Терези починають зустрічатися, то формують разом сильний і пристрасний союз.

Телець – Діва

Тельці – сімейні люди. Вони отримують більше задоволення від завоювання любові, ніж від самого почуття. Будучи романтиками, народжені під цим знаком Зодіаку добре сумісні з Дівами, які, як і вони, вважають за краще спокійне сімейне життя. Любов Дів до всього чуттєвого відповідає натурі Тельців, а це робить з них дуже сильну пару.

Тельцям потрібно триматися подалі від Стрільців, оскільки ті обожнюють пригоди і ніколи не зроблять свою половинку щасливою.

Близнюки – Стрілець

Веселі та радісні Близнюки можуть стати відмінними друзями. Але коли мова йде про любов, то всім іншим знакам Зодіаку виявляється дуже непросто побудувати з ним стосунки. Близнюків лякають зобов’язання, оскільки змушують їх відчувати себе пов’язаними. Вони шукають в інший половинці розум і дотепність, і тому найбільше їм підходять народжені під знаком Стрільця. Стрільці також сильно бояться втратити свободу і розуміють Близнюків краще за всіх. Почуття гумору Стрільців полонить їх партнерів, а коли ці двоє починають зустрічатися, то відчувають себе найщасливішими і захищеними.

Найгіршою партією для Близнюків може стати тільки Козеріг.

Рак – Телець

Раки відомі своєю емпатією. Вони завжди прагнуть до тривалих і серйозних стосунків, в яких можуть емоційно розчинитися в своєму партнері. Серйозні і емоційні Тельці – найкраща пара для таких чутливих особистостей.

Відверті і часом зарозумілі знаки Зодіаку на кшталт Лева можуть заподіяти Ракам біль замість того, щоб зробити їх щасливими.

Лев – Овен

Незважаючи на гординю, у Лева зазвичай немає відбою від шанувальників і шанувальниць. Але його егоцентризм заважає іншим знакам Зодіаку вступити з ним в тривалі романтичні стосунки. Пристрасть Овнів робить їх найкращою парою для Лева. Народжені під цими знаками настільки елегантно висловлюють свої почуття один до одного, що в цьому їм просто немає рівних. Але сила їх любові повністю відповідає і жорстокості їх сварок. Проте, їм вдається впоратися зі своїми розбіжностями і разом вирішувати виниклі проблеми.

Найгіршим партнером для Лева виступає тільки Скорпіон – їхні характери не уживаються разом, що призводить до взаємних знущанням.

Діва – Скорпіон

Діва – один з найбільш спокійних і методичних знаків Зодіаку. Будучи перфекціоністами, вони одночасно стримані і уважні до своєї другої половини. Їм ідеально підходять пристрасні Скорпіони. У такої пари встановлюється дуже сильний емоційний зв’язок. Витримка і дисципліна Діви допомагають стримувати динамічність Скорпіона, а сексуальність останнього – переконає Діву перестати ховатися за неприступною стіною.

Стрілець – найгірший партнер для Діви, оскільки він пригнічує її спрагу пригод.

Терези – Близнюки

Терези – природжені дипломати, яким по плечу вирішення будь-якого конфлікту. Незважаючи на гостре відчуття самотності, вони вважають за краще не зв’язуватися з людьми слабкого інтелектуального розвитку. Завжди цікаві, ці особистості обожнюють заводити нові знайомства і вивчати своїх співрозмовників. Близнюки просто створені для них. Два знака дуже добре вміють висловлювати свої думки, а це ще більше їх притягує один до одного. Крім того, Терези допомагають Близнюкам не відриватися від реальності в своїх мріях.

Найбільше Терези несумісні з Дівою.

Скорпіон – Риби

Безсердечні і жорсткі Скорпіони по своїй натурі дуже мстиві та емоційні. Вони все роблять з пристрастю, вони агресивні і люблять домінувати, коли мова йде про стосунки з протилежною статтю. Разом Риби і Скорпіон непереможні, а їх союз немов був визначений на небесах. Скорпіон як ніхто інший розуміє емоційну натуру Риб, а покірні Риби допомагають Скорпіону повністю реалізувати себе. Разом народжені під цими сузір’ями створюють дуже інтуїтивну пару.

Як Рибам, так і Скорпіонам потрібно уникати стосунків з поверхневими Овнами.

Стрілець – Водолій

Якщо щось і може вивести з себе Стрільця, то це відсутність руху. Вільні Стрільці народжені для подорожей і буквально потребують свободи. У стосунках і в житті вони щодня жадають нових відчуттів. А хто ще може зрозуміти цю потребу краще Водолія? Однаково люблячи свободу, своєю відкритістю і любов’ю до пригод Водолій принесе стабільність.

Стрілець ніколи не буде щасливий в парі з Тельцем, люблячим затишні сімейні посиденьки.

Козеріг – Діва

Всі Козероги амбітні і віддані. Вони знають, чого хочуть від життя і зосереджені на досягненні своїх цілей. Навіть у стосунках з протилежною статтю вони прикладають максимум зусиль, а тому намагаються від них утриматися через страх, що їм можуть заподіяти біль. Розуміючи це, добре дисципліновані Діви допомагають Козерогам підтримувати у всьому порядок. Обидва знаки дуже уважні і зосереджені, і здатні створити відмінну сім’ю.

Найгіршою партією для Козерога можуть стати тільки безтурботні Близнюки.

Водолій – Терези

Напевно, Водолій останній з людей, хто продовжує протестувати, коли всі інші учасники мітингу вже пішли. Якщо нормальний порядок речей був порушений, Водолії з цим не змиряться. Вони вимагатимуть справедливості і будуть боротися до тих пір, поки в світі існує нерівність. Прагнення Терезів до рівноваги буквально притягує Водоліїв, які отримують в їх особі партнера, який розуміє важливість проблеми і готового допомогти. Бажанням досягти справедливості і балансу, в стосунках обидва знака Зодіаку поважають один одного.

Союз між Раком і Водолієм малоймовірний, оскільки будь-яка причетність другого до вираженого протесту викликає у Рака тільки злість.

Риби – Козеріг

Риби і Козеріг – як два протилежних полюса, яких притягує один до одного. Замріяні і творчі Риби привертають Козерогів, а їх сильна віра в досягнення бажаного тільки надихає партнера іншого знака Зодіаку. Козероги утримують на плаву Риб, які занурюються все глибше в безодню небезпечного океану. У той же час Риби задовольняють творчі потреби Козерогів.

Риби завжди намагаються уникати Дів, яким не зрозуміти їх мрійливу натуру.

Джерело - coffeewithmilk

Читати також

29.03.2023 У Рівному чоловіка, який перебував у розшуку за крадіжку, "спіймали на гарячому"

Подія трапилася вчора, близько двадцятої години, в одному з супермаркетів міста Рівне. 39-річний чоловік, блукаючи поміж торгових рядів, вирішив, що саме сьогодні він може суттєво зекономити на продуктах харчування і просто взяти їх з полиць, не оплачуючи. Коли крадій спробував пронести товар поза межі касової зони, його помітила працівниця магазину та негайно натиснула «тривожну кнопку». Група затримання поліції охорони прибула на місце події за кілька хвилин. Поліціянти вилучили вкрадений товар та перевірили особу на предмет кримінального минулого. Виявилось, що чоловік вже перебуває у розшуку за крадіжку. Відповідну ухвалу виніс суд ще на початку січня поточного року. Правопорушника поліцейські охорони доставили до підрозділу поліції.