Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Найважче - залишати людей, яким не вистачало місця в автобусах", - волонтер із Рівненщини врятував понад 1800 життів

З перших днів війни пастор Церкви Християн Віри Євангельської у селі Карпилівка на Рокитнівщині Володимир Бричка вивозив наляканих і поранених людей, малюків із дитбудинку та хворих людей похилого віку. 

Володимир Бричка, який ще й очолює відділ Церкви у справах сім’ї в Україні, за час воєнних дій організував евакуацію понад 1800 цивільних. Про нього розповіли у Рокитнівській селищній раді.

Розповідає Володимир Дмитрович просто дивовижні історії тих днів: про 85-річного дідуся на велосипеді, на якому він три дні тікав від війни, про зустрічі з ворогом впритул і порятунок поранених. Найважче було, каже, залишати людей, яким вже просто не вистачало місця в автобусах.

Коли потреби евакуйовувати людей не було, він почав організовувати збір гуманітарної допомоги. Сотні тонн їжі, одягу і необхідних речей було відправлено для потерпілих та військових за сприяння Володимира Дмитровича. Перед Великоднем він зібрав та розвіз майже 9 тисяч пасок нашим військовим у різні області, аби вони теж відчули свято.

«Найприємніше, коли вдається приїхати прямо «на передову» і передати допомогу кожному солдату особисто, а потім бачити їх щасливі і вдячні очі» – каже Володимир Дмитрович.

Читати також

29.05.2022 Білоруси стали активнішими на Волинському напрямку - Генштаб

Нині триває дев’яносто п’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. У ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил Україїни відзначили деякі зміни на Волинському ра Поліському напрямках.  "На Волинському та Поліському напрямках відзначається збільшення кількості заходів оперативної та бойової підготовки в ході перевірки сил реагування збройних сил республіки білорусь", - йдеться у повідомленні. Також варто не забувати про те, що зберігається загроза завдання з території республіки білорусь ракетно-авіаційних ударів по українських інфраструктурних об’єктах.

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.