Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Назвали громади-лідери за кількістю хворих на COVID на Рівненщині

Щоденно у Рівненській області фіксують все більшу кількість виявлених хворих за добу. Так, за вчора ця цифра становила майже 800.  

«Нині масових спалахів захворювання на коронавірус не фіксують, тому що людина при певній симптоматиці відразу звертається, робиться тест, він відомий до вечора. Це допомагає оперативніше реагувати. Контактні пацієнти по можливості тестуються, що мінімізує спалахи у колективах. Частіше ми маємо із захворюваннями в середині сім’ї, якщо хтось захворів із членів сім’ї, так само другий-третій хтось хворіє», - розповіла координаторка вакцинації в області Олена Гандзюк.

Посадовиця додала, що нині в лікарнях області 641 людина потребує кисню. Це - 37,1% від загальної кількості хворих. У розрізі територіальних громад за погіршенням епідситуації лідирують Рівненська, Костопільська і Сарненська громади.

«Зростання рівня захворюваності спостерігається переважно у більшості територіальних громад області. Хоч динаміка у всіх громадах менш, як 50%, але загальна кількість хворих дуже висока і стабільно зростає. В абсолютних цифрах найбільше хворих по таких територіях: Рівненській, Сарненській і Костопільській тергромадах. Найбільше перевищення серед обласного рівня захворюваності спостерігається у Рівненському районі», - розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Також складна ситуація нині із летальними випадками, спричиненими коронавірусною інфекцією. За останні дві доби померли 35 мешканців області

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.