Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Не більше 100 переказів на місяць - "Приватбанк" запровадив нові ліміти

Для фізичних осіб обмежать кількість переказів з картки на картку ПриватБанк. Йдеться про ліміт у 100 операцій на місяць.

«За правилами внутрішньої політики банку, що базуються на вимогах фінмоніторингу та правилах платіжних систем, ліміти встановлюються на календарний місяць (з 1-го до 30/31-го числа) як для переказів по Україні, так і за кордон», — повідомили у банку.

Для отримувача лімітована кількість переказів на місяць на одного клієнта по Україні становитиме 100, міжнародних переказів — 30.

За підрахунками ПриватБанку, щомісяця перекази з картки на картку у системі Приват24 роблять понад 7 млн клієнтів, але 99,7% з них користуються цією послугою для особистих цілей та відправляють чи отримують не більш ніж 100 переказів на місяць.

ПриватБанк також пояснив, як нововведення стосуватимуться волонтерів та e-комерсантів.

«Якщо ви збираєте гроші на благодійність, чи волонтерські гроші, зателефонуйте нам на 3700 або напишіть у чат Допомога Онлайн. Надішліть посилання із соціальних мереж чи документи, що підтверджують здійснення благодійної діяльності. Протягом одного робочого дня ми встановимо для таких карток безлімітний режим», — порадили у ПриватБанку.

«Нормативно-правовим актом НБУ встановлено, що користуватися особистою карткою для здійснення підприємницької діяльності не можна. Щоб надсилати й отримувати перекази безлімітно, радимо відкрити рахунок фізичної особи — підприємця або особи, яка займається професійною незалежною діяльністю відповідно до чинного законодавства України», — роз’яснили у ПриватБанку.

Джерело: НВ. Бізнес

Читати також