Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Не дожила до 2-х років: померла дівчинка з Рівного, якій пересадили печінку

Маленькій Іларії Гаврюсєвої небайдужі тривалий час збирали кошти на допомогу. Дівчинці потрібно було зробити пересадку печінки.

З трьох місяців вона перебувала у різних медзакладах, де проходила обстеження і лікування. Іларії встановили діагноз - біліарна атрезія. Жовч крихітки не виходила через природну шляховивідну систему, а практично напряму потрапляла до її печінки, чим щомиті її руйнувала. У дитини був цироз і печінка не виконувала свою функцію.

Її життя можна було врятувати, пересадивши печінку від родича-донора. Вартість такої операції в Україні становила 2,3 млн гривень. Частину своє печінки дівчинці віддала мама

Рідні та небайдужі збирали кошти, щоби врятувати життя маленькій дівчинці. Однак, вчора стало відомо, що вона померла. У грудні їй виповнилося би 2 роки.

"Три тижні ми намагалися врятувати нашу дівчинку. Лікарі клініки зробили все, що тільки могли... всі старалися, але сьогодні о 16 годині Іларіїї не стало. Дякую всім хто був поряд і допомагав фінансово, морально, молитвою... Хочеться вірити, що зараз їй не боляче і спокійно", - написала Тетяна Гаврюсева.

У батьків дівчинки Сергія і Тані лишилися ще борги перед клінікою. Небайдужих просять підтримати їх у такий момент.  

Номери карток, куди треба перерахувати гроші. Хто скільки може:

Карти Приватбанк:

  • 5168 7450 3032 0128
  • 4731 2191 1594 9509

Гаврюсєв Сергій Михайлович

Карта MONOBANK

  • 4441 1144 2387 5580 - Гаврюсєв Сергій.

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.