Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Не хочуть йти далі": навіть елітні підрозділи окупантів не витримують натиску ЗСУ

Навіть елітні підрозділи ворога не витримують натиску ЗСУ а хочуть втекти з війни в Україні. 

Про це йдеться у нових телефонних розмовах загарбників, які вдалося перехопити СБУ.

"Росгвардія, мусори, омоновці… Вони не хочуть іти далі. Ось ці всякі спеці нев*єб*ні, бойовики наші, бл*дь, задню дали, ує*али в росію..." - невдоволено розповідає своєму знайомому окупант.

Він зізнається, що за два місяці війни в Україні російська армія зазнала більше втрат, ніж за чотири роки боїв у Чечні.

В СБУ нагадали, що відповідно до даних ЗСУ на «лічильнику» українських воїнів уже понад 24 тис. окупантів.

"Тож радимо вояці з перехоплення наслідувати приклад «еліти», яка швидко зорієнтувалася в ситуації і втекла додому. Бо це для неї - єдина можливість уціліти!" - додают у спецслужбі. 

Читати також

28.05.2022 Є загроза ударів із території Білорусі - Генштаб про ситуацію на Волинському напрямку

На Волинському та Поліському напрямках визначені підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати завдання з посилення охорони білорусько-українського кордону. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу Збройних сил України 28 травня. Зазначене угруповання посилено маневровими групами радіоелектронної боротьби, що діють вздовж державного кордону України. Продовжується підготовка офіцерів запасу для потреб комплектування підрозділів військово-повітряних сил та військ протиповітряної оборони у навчальних закладах республіки білорусь. В район населеного пункту Лунінець Брестської області переміщено дивізіон ОТРК “Іскандер-М”. Зберігається загроза завдання ударів по об’єктах інфраструктури та підрозділах Сил оборони з території республіки білорусь.