Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Не простояв і місяця: на Рівненщині вандали пошкодили напис "Я люблю..."

На сайті Корецької міської ради опублікували новину про "наболіле" - фотозону "Я люблю Корець". Її встановили 24 вересня. Однак, вандали познущалися із напису. Навіть зафіксовано сліди взуття на літерах. 

Проте рівень нашої культури, мабуть, ще не доріс до світових стандартів: не вспіли збудувати, як умудрились зруйнувати! Таке ж відношення і до бесідки, яка була встановлена біля підніжжя замку, пишуть на сайті міської ради Корця.

Читати також

02.10.2022 На Рівненщині планують висадити понад 20 га обліпихи

“Ми вже розробили проєкт майбутньої плантації обліпихи, але з сортами, які будемо вирощувати, ще не визначалися. Знаємо тільки, що це буде декілька сортів, не один. Можливо, це будуть нові європейські сорти, адже хочемо отримувати великі та гарні ягоди, – зазначає директор компанії «Смачна ягідка». За словами Петра Нікітчука, наразі ринок збуту обліпихи є, хоча ціна на неї тримається не дуже висока. В основному обліпиху з гілочкою купують з метою подальшого заморожування. “Але загалом ми хочемо вирощувати різні ягоди. Можливо, висадимо ще 1 гектар шипшини. Я вважаю, це не надто перспективна культура, але й 1 гектар – це не так і багато, тому, думаю, що ми без проблем реалізуємо цей урожай”, – додає директор фермерського господарства