Рівне Медіа

Не витримала і кількох днів: на майдані у Рівному "розповзлась" бруківка (ФОТО)

У Рівному на майдані Незалежності триває реконструкція покриття. Нову бруківку вкладають вже майже два місяці, хоча за попереднім планом роботи мали завершитись 15 серпня.

За словами міського голови Рівного Олександра Третяка, затримка реконструкції пов'язана із недобросовісним постачальником бруківки. Мер повідомляв раніше, що вже доручив профільним управлінням чітко прописувати умови договорів та за невиконання зобов'язань - штрафувати.

У неділю, 22 серпня, у мережі з'явилось фото, на якому працівники вкладають бруківку під світло автомобільних фар. Очевидно, підрядник поспішав закінчити до державного свята хоча б частину робіт.

Однак, ні погрози чиновників, ні умовний дедлайн до Дня Незалежності роботи не пришвидшили. Більше того, новенька бруківка вкладена неякісно.

Ось як виглядає дана ділянка покриття при денному світлі. Неозброєним оком видно, що бруківка вкладена нерівно та "пішла хвилями". Що стало причиною такого виконання робіт - халатність працівників погане освітлення вночі - можна лише здогадуватись.

До слова, реконструкція майдану Незалежності обійшлась місту у близько 7 мільйонів гривень. Тендер на проведення робіт виграла здолбунівська фірма «КОРТАКОЗ».

Читати також