Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Не встиг на маршрутку, тож вирушив пішки: на Рівненщині шукали 9-річного хлопчика

Учора мешканка села Підгай майже годину чекала на зупинці громадського транспорту свого внука, який повинен був маршруткою приїхати зі школи. Однак, жінка зустріла два рейсові автобуси, але серед пасажирів її внука не було. 

Тож близько 15-ї години на мобільний поліцейського офіцера Острожецької ТГ зателефонувала жителька села Підгай. Схвильована жінка повідомила, що зі школи не повернувся її онук — учень Острожецької школи, що за чотири кілометри від місця проживання. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Рівненщини. 

Не гаючи ні хвилин, Володимир Кужекін вирушив на пошуки хлопчика. Спочатку розпитався про нього у навчальному закладі, потім — у магазині та місцевих жителів. Поліцейський розумів, що дитина не встигла на маршрутку, тож поїхав у село Підгай. 

Саме дорогою до села орієнтовно за кілометр від Острожця він побачив хлопчика, який ішов додому пішки.

Поліцейський посадив його у службове авто, де той відігрівся, поки доїхав додому. 

 

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.