Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

"Не встиг відскочити": подробиці травмування чоловіка під час будівництва "Авангарду"

У Рівному на будівництві стадіону Авангард чоловіка засипало землею. Трапилось це два дні тому.

Нещастя сталось під час виконання робіт із прокладання комунікаційних мереж. Через зсув ґрунт засипав 62-річного жителя колишнього Дубровицького району.

Двоє колег дістали його із траншеї глибиною 1,8 метра та по приїзду «швидкої» передали медикам.

«По швидкій допомозі поступив пацієнт із ознаками поєднаної травми головного мозку та грудної клітки. При поступленні був госпіталізований у відділення нейрохірургії. Стан пацієнта покращується», - розповів завідувач нейрохірургічного відділення Рівненської міської лікарні Микола Тимощук журналістам «Рівне 1».

В управлінні Держпраці формують комісію, яка огляне місце нещасного випадку, з’ясовуватиме причини, обставини та розробить відповідні заходи.

Генпідрядником будівництва є компанія «Фіалка». Її керівник Юрій Фалко розповів, що нещасний випадок стався із працівником субпідрядної організації, який встановлював каналізаційний колектор.

«Він тримав рівень. Відмітку давали на глибину залягання нижче колодязя і тримав планку, по якій нівелювали, і в одну секунду почало обсипатись і він не встиг відскочити. Подібних робіт вони зробили 10 видів на набагато більшій глибині на самому Авангарді», - прокоментував Фалко.

Травмованому будівельнику обіцяють відшкодувати усі кошти, витрачені на лікування.

Читати також