Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Не жартуйте з кочегарами: на Рівненщині не опалюється школа - бойкот відсторонення через вакцинацію

Фото з відкритих джерел

Нині в Рівненській області 1188 відсторонених від роботи працівників освітніх закладів. Найбільше таких у школах - 778 осіб. У закладах дошкільної освіти - 222, вищої та фахової передвищої освіти – 140, 26 працівників позашкільної освіти та 22 - професійної освіти. Найбільше відсторонених – у північній частині області. Це Сарненська, Вараська, Вирівська, Рокитнівська, Володимирецька, Немовицька, Каноницька громади.

Доволі незвична ситуація вийшла у навчальному закладу у селі Кідри Вараського району. Там четверо кочегарів мали би бути відсторонені від роботи через відсутність вакцинації проти коронавірусу. Однак, вони влаштували бойкот, через який школа не опалюється, а дітей відправили на вимушені канікули. Про це повідомив начальник обласного управління освіти Петро Коржевський.

«Більше того, вони зайняли позицію, якщо не ми, то ніхто. Таким чином попередили тих людей, яких потенційно хотіли на час відсторонення призначити кочегарами, відмовились навчити їх і дати можливість працювати в закладі. Ця ситуація набула такого характеру, що заклад не опалюється, змушені були оголосити канікули. Зараз підбирають персонал, залучені усі: депутати місцевої громади, керівник громади, керівник відділу освіти», - сказав очільник освіти регіону.

Наразі вже підібрали людей на місця кочегарів, які за період канікул повинні пройти навчання, щоби бути допущеними до процесу опалення навчального закладу. Швидше за все, з понеділка школярі повернуться за парти.

Читати також