Рівне Медіа

Недогледіли брати: у Дубні 3-річна дівчинка пішла з дому і гуляла містом

Сьогодні зранку поліцейські отримали виклик про те, що на майдані Незалежності в місті Дубно сидить дівчинка без нагляду батьків. 

Працівники ювенальної превенції та сектору реагування патрульної поліції доставили дитину до відділу поліції. Дівчинка ні імені свого, ні імені батьків не називала, але залюбки проводила час із поліцейськими.

У відділі комунікації поліції області зазначають, що до пошуків рідних залучили і громадськість. І вже менш ніж за півгодини до поліції зателефонувала схвильована матір, яка вже мчала до райвідділу.

З’ясувалося, що батько із матір’ю вранці пішли на роботу і залишили трирічну Єву на двох старших братів, одному із яких вже виповнилося 16 років. Оскільки дівчинка надто непосидюча, то юні доглядальники не встигли зоглянутися, як сестричка вийшла з квартири. Сім’я проживає у будинку, який знаходиться за 30 метрів, де її і виявили.

Найстарший син, коли побачив, що немає дівчинки, одразу зателефонував до матері, а та вже сконтактувала за номером ювенальної поліцейської, що був розміщений у соцмережах.

Сім’я дубенчан цілком благополучна. Із матір’ю провели профілактичну бесіду та попередили про неприпустимість таких випадків у майбутньому.

Поліцейські звертаються до батьків або осіб, що їх замінюють, піклуватися про своїх, особливо малолітніх дітей, та не залишати їх без нагляду. Крім того, дякують небайдужим громадянам за проявлену пильність та увагу.

За інформацією відділу комунікації поліції Рівненської області.

 

Читати також