Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Нелегально продала цигарки і обслужила покупців без масок: 17 тис грн штрафу платитиме продавчиня із Рівненщини

Ілюстративне фото

У грудні на Березнівщині правоохоронці задокументували факт, коли продавчиня одного з магазинів реалізувала тютюнові вироби марки «Фест», не маючи на це відповідних дозвільних документів, без державної реєстрації як суб`єкта господарської діяльності. Цим вона вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.164 КпАП України.

У той же час, вона обслуговувала покупців без засобів індивідуального захисту – захисних масок. Такими діями продавчиня порушила правила карантину, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст.44-3 КУпАП.

У судовому засіданні правопорушниця свою вину визнала повністю, в скоєному щиро розкаялась і просила суворо не карати.

Суд визнав її винною у вчиненні вищезгаданих адміністративних правопорушень і призначив покарання у вигляді штрафу. Його розмір становить 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян – 17 000 гривень.

Також продавчиня повинна сплатити на користь держави судовий збір в розмірі 454 гривень.

Постанове ще може бути оскаржена.

 

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.