Рівне Медіа

Неробочі світлофори, аварія і допомога мамі з немовлям: рівненські патрульні показали, як працюють у негоду (ФОТО)

У пресслужбі управління патрульної поліції Рівненщини розповіли, як минає день з негодою. Патрульні отримують виклики різного роду - від неробочих світлофорів до підозрілих людей у жилетах. 

- Виклик — неправильно припарковане авто на Льонокомбінатівській. Рапорт — неправильно припаркованих авто не виявлено. Виявлена черга з пасажирів на зупинці. В кінці черги — жінка з закутаною в ковдру дитиною, вік 3 місяці. Пів години очікує на транспорт, щоб доїхати до дитячої поліклініки на Грушевського. Дитину з матір’ю забрали в патрульне авто і довезли до поліклініки. 

- Виклик — непрацюючий світлофор на Грушевського, затор. Рапорт — світлофор вимкнений, заторів немає. Водії керуються дорожніми знаками. 

- Виклик — ДТП. Рапорт  — водії склали європротокол. 

- Виклик — непрацюючий світлофор, кнопка для пішоходів на Дубенський. Рапорт — кнопка працює, в обох напрямках. Об’єкт — справний.

  • Поруч допомогли виштовхати зі стоянки автомобіль. 
  • Допомога населенню — виштовхали маршрутку.
  • Допомога населенню — виштовхали автомобіль, виштовхали автомобіль, виштовхали автомобіль...

Звернення інформаційного характеру — на вулиці 24 серпня навпроти школи номер 2 припаркований невідоміший автомобіль в якому сидить група людей в жилетах. Заявник просить перевірити, чому він там припаркований, та чому дані особи не розчищають сніг.

Рапорт — прибувши за вказаною адресою було виявлено автомобіль, який привіз працівників для розчищення від снігу паркової території. На момент приїзду поліції дані працівники розчищали сніг. Заявник від написання заяви та пояснення відмовився та повідомив що звернувся на лінію 102 для інформування. Наразі допомоги працівників поліції не потребує.

Читати також