Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Несподівано прийшла біда: молодій сім`ї погорільців із Рівненщини збирають допомогу

Молода сім'я Никитюк Вікторії із села Топілля, що на території Підлозцівської громади у Дубенському районі, потребує допомоги. 26 грудня 2021 року до них несподівано прийшла біда.

Коли нікого не було вдома, сусіди побачили полум’я, яке швидко поширювалося по даху житлового будинку.

"Дякуючи небайдужим сусідам, односельцям і просто випадковим прохожим, які кинулися всіма силами гасити полум’я та виносити речі з будинку і це робили до приїзду 2 пожежних бригад, одна з - Луцька, а інша - з Млинова. Дякую пожежникам з Млинова і особливо сусідам пожежникам з Луцька, які не порахували, що це інша область.

Полум’я повністю зруйнувало дах, частково в деяких кімнатах - стелю так, як перекриття дерев'яне, при гасінні пошкоджено і стіни водою та опалення. Прошу всіх небайдужих людей допомогти цій молодій сім'ї, в яких двоє діточок 5 років та 8 місяців", - розповідає голова громади Микола Полюхович.

Небайдужих людей просять допомогти відновити будинок. 

Картка Никитюк Вікторії власниці пошкодженого будинку - 4149499121019176 ПриватБанк.

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.