Нецензурно виражався й виганяв із дому: житель Дубенщини знущався над матір`ю

За систематичне домашнє насильство судитимуть жителя Дубенського району.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Рівненщини.

69-річна жителька села Дитиничі вкотре звернулася до поліції із заявою, що її 45-річний син вчиняє щодо неї психологічний тиск, нецензурно виражається та виганяє з дому.

Попри неодноразове притягнення порушника до адмінвідповідальності, зокрема й винесення тимчасових заборонних приписів, відбування адмінарешту в ІТТ, проходження спеціальної програми для кривдників, той на шлях виправлення не став.

Слідчі повідомили про підозру 45-річному жителю села Дитиничі у скоєні злочину, передбаченого ч.1 ст. 126-1 КК України (домашнє насильство), а матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом скерували до суду.

Окрім того, дубенські поліцейські, аби підтримати 69-річну потерпілу, привезли їй продуктовий набір.

Читайте також