Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

«Невакцинованим відключають»: на Рівненщині люди пів дня були без мобільної мережі

Учора мешканці Березнівщини зіткнулись із непересічною для 21-го століття проблемою – відсутністю покриття оператора мобільного зв’язку «Київстар». Так, з близько 13-ї години ані вони не могли здійснити дзвінок, ані до них не могли дотелефонуватись  - «Абонент поза зоною досяжності» повторювалось у слухавку.

«Доволі незвично було. Не можна нікуди додзвонитись. Добре, що вайфай вдома є, то через Вайбер говорили по телефону. В усіх таке збентеження, що не було зв’язку. Так вже залежні від цього», - розповіла журналістам Рівне Медіа місцева мешканка Людмила.

У місцевій ФБ-спільноті «Березне мобільне» люди жартували: «Невакцинованим відключають», «Виясняють, хто вакцинований. Тому й відключають до вечора», «В мене на руці, там де кололи вакцину 5 поділок 5G показує. Не знаю, в мене все ловить».

Так люди до вечора були без зв’язку. Наші журналісти з’ясували, що причиною цього були дії зловмисників.

«В зв’язку з тим, що зловмисниками був пошкоджений кабель ВОЛЗ, абоненти, що проживають в Березівському районі могли відчувати проблеми зі зв’язком в проміжок часу 13.00-17.00. Технічні спеціалісти оперативно усунули аварію, тому вже о 17.00 зв'язок був повністю відновлений», - повідомили в пресслужбі «Київстару».

Однак, місцеві мешканці переконують, що зв’язок з’явився лише після 18-ї години.

Читати також